Sokol Sršni Písek "B" - Bk Vimperk 76:64

26.11.2014 17:49

V prvním měření sil, Vimperští své soupeře z Písku porazili a bylo jasné, že rezerva ligového celku z Písku bude chtít tuto skutečnost oplatit. Od prvních minut se hrálo velmi tvrdé utkání, ve kterém docházelo k tvrdým soubojům pod oběma koši. Hra byla od začátku zcela vyrovnaná, vedení v zápase se střídalo na obou stranách každou chvilku. Bohužel jen do začátku druhé čtvrtiny, kdy domácí předvedli šňůru 10:0 a dostali se do prvního většího vedení. Možná nedostatek sil z předešlého utkání u klíčových hráčů, mělo za následek, že rozdíl ve skóre se v této čtvrtině ještě více navýšil a Vimperští zcela v této části zápasu propadli a prohráli jej 8:25! Po zbytek zápasu se vimperský celek znovu vyrovnal svému soupeři. O zápasu rozhodla prachbídná druhá čtvrtina. Po zbytek zápasu byl hostující celek vyrovnaným a i v některých částech zápasu lepším týmem. Tato porážka mrzí dvakráte tolik, neboť tým z Písku byl k poražení.