Bk Lions J.Hradec “B“ – Bk Vimperk 91:52

19.12.2014 21:00

Těsně před Vánoci, odehrál Vimperk dva zápasy na palubovce soupeře. První zastávkou byl Jindřichův Hradec. Zápas se hrál netradičně už v pátek večer a i díky tomu, Vimperští odjížděli k zápasu s 5 hráči základní sestavy, dvouma juniorama a hrajícím trenérem. Za to celek z Hradce nastoupil se 12 hráči a to i s hráči, kteří mají prvoligové zkušenosti. Začátek zápasu jasně ukázal, jakou cestou se utkání bude ubírat. Výborná střelba domácích, rychlé napadání útočného snažení hostů a i ztráta vimperských hráčů zapříčinilo, že po první čtvrtině, na výsledkové tabuli svítilo hrozivé skóre 37:17 pro domácí. Druhá a třetí čtvrtina přinesla vyrovnanou hru, kdy domácí vždy zvítězili jen mírným rozdílem. Je třeba ale říci, že Hradec prostřídal sestavu. V poslední čtvrtině znovu domácí zapli na vyšší obrátky a znovu více navýšili rozdíl ve skóre. Jediným úspěchem v tomto zápasu bylo neobdržení potupného “kila“ a větší herní zapojení mladých hráčů.