Výhra a prohra na domácí palubovce

17.11.2013 15:25

V sobotním utkání se domácí Vimperk postavil proti celku BK Pelhřimov. Hosté přijeli hrát pouze v pěti lidech. Síly hráčům Pelhřimova došli až ve čtvrté čtvrtině a Vimperk získal třetí vítězstvé řadě, když přehrál soupeře 84:75. Nejlepšími střelci domácích byl František Doule (29 bodů!), Martin Susol (15 b.), Rudolf Klímek (11 b.) a Marián Sitár (10 b.)
Článek

V neděli Vimperk hostil tým Jiskra Humpolec, který si minulou sezónu zahrál druhou ligu. I tentokrát se hrálo vyrovnaně až do čtvrté čtvrtiny. Na začátku polední části hry Humpolec doslova sestřelil Vimperk svými trojkami a domácí už nedokázali dotáhnout. Konečný stav byl 60:77. Statistiku střelců domácího celku v neděli okraloval Martin Susol (17 bodů), dalšími dvoucifernými střelci byli Marián Sitár a Jan Hodina (oba 12 bodů).